Automatyk

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

AUTOMATYK

Główne zadania:

  • Bieżący nadzór nad maszynami i robotami,
  • Prowadzenie dokumentacji, formularzy zgodnie ze standardami firmy,
  • Kontrola i naprawa związana z uszkodzeniami elementów sterowania, elektryki oraz mechaniki,
  • Przygotowanie i drobne modyfikacje maszyn,
  • Diagnostyka i analiza przyczyn awarii,
  • Proponowanie i wdrażanie działań usprawniających.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryka, elektronika, elektrotechnika, automatyka, mechanika) mogą być studenci studiów zaocznych,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na nowe zadania i wyzwania,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Samodzielność i inicjatywa,
  • Uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja) – mile widziane,
  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu oraz znajomość systemów sterowania i robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego (dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, wycieczki, bony świąteczne)
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 24 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że administrator danych osobowych jest KUŹNIA JAWOR S.A z siedzibą w Jaworze, ul. Kuziennicza 4. Oświadczam, że przkazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Jednocześnie mam prawo dostępu do treści danych i możliwości zmiany i usunięcia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie."

Wyrażam zgodę oraz aplikuję

Nie znalazł(a)eś oferty dla siebie? Daj znać, czym chciał(a)byś się zajmować!

Może zdarzyć się tak, że nie prowadzimy akurat rekrutacji, która byłaby idealna dla Ciebie. W takim przypadku, zawsze możesz podesłać nam swoje CV, żebyśmy mogli skontaktować się z Tobą, jeśli pojawi się coś odpowiedniego dla Ciebie w naszej Kuźni.

Pozdrawiamy, Zespół HR 😊